Piłkarska Akademia Mistrzów
Dariusz Sztylka & Krzysztof Wołczek

Obozy - Letnie półkolonie 2020

RUSZYŁY ZAPISY NA LETNIE PÓŁKOLONIE Z AKADEMIĄ OLYMPIC!

Poniżej prezentujemy Państwu pełną ofertę półkolonijną!

OFERTA – POBIERZ
1. Półkolonia w SP nr 97 ul. Prosta 16
* 3-7 sierpnia 2020
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2010-12 biała Oddział Sztabowa – P. Symber
2) Grupa 2012 niebieska Oddział Sztabowa – tr. Adam Robaszyński
3) Grupa 2013 Oddział Sztabowa – tr. Adam Robaszyński
4) Grupa 2014 Oddział Sztabowa – tr. Adam Robaszyński

2. Półkolonia w ZS nr 2 ul. Borowska 105
* 3-7 sierpnia 2020
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2013 Oddział Ołtaszyn – tr. Jakub Górski
2) Grupa 2014 Oddział Ołtaszyn – tr. Jakub Górski
3) Grupa 2012 niebieska Oddział Ołtaszyn – tr. Kacper Borowy
4) Grupa 2012 biała Oddział Ołtaszyn – tr. Kacper Borowy
5) Grupa 2010/11 biała Oddział Ołtaszyn – tr. Michał Urbański

3. Półkolonia w SP nr 98 przy ul. Sycowskiej 22
* 3-7 sierpnia 2020
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2010/11 biała Psie Pole – tr. Piotr Michalewski
2) Grupa 2010/11 nieb. Psie Pole – tr. Piotr Michalewski
3) Grupa 2012 Psie Pole – tr. B. Pogwizd
4. Grupa 2013/14 – tr. B. Pogwizd

4. Półkolonia w Gimnazjum Siechnice ul. Piastów Śląskich 40
* 3-7 sierpnia 2020
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2012 – tr. Damian Klich
2) Grupa 2013 i mł – tr. Damian Klich

5. Półkolonia w ZS nr 1 przy ul. Słubickiej 29
* 10-14 sierpnia 2020
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1 Grupa 2012 – niebieska Oddział Kozanów  – tr. Jarosław Tomasiuk
1) Grupa 2011/2012 biała Oddział Kozanów  – tr. Grzegorz Tomasiuk
2) Grupa 2013/2012 biała Oddział Kozanów  – tr. Grzegorz Tomasiuk
3) Grupa 2013/14 Biała Oddział Kozanów – tr. Grzegorz Tomasiuk

6. Półkolonia w SP nr 50 przy ul. Czeskiej 38
* 10-14 sierpnia 2020
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2009/11 Oddział Osobowice – tr. Kamil Rusin
2) Grupa 2012 Oddział Osobowice – tr. Kamil Rusin
3) Grupa 2013- Oddział Osobowice – tr. Kamil Rusin

7. Półkolonia w ZS nr 9 ul. Krajewskiego 1
* 17-21 sierpnia 2020
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2010/11 Niebieska Oddział Olimpijski – tr. Jakub Suchy

2) Grupa 2010/11 biała Oddział Olimpijski – tr. Jakub Suchy Koszt półkolonii – 500zł.

W naszym programie:
✅ treningi piłkarskie prowadzone przez profesjonalną kadrę
✅ wycieczki (ścianka wspinaczkowa, kino)
✅ warsztaty (np. kulinarne/z robotyki)
✅ treningi z innych dyscyplin (np. karate)
✅ gry i zabawy

Półkolonie zaczynają się każdego dnia o godz. 8:00 i kończą o godz. 16:00.

W koszt półkolonii zalicza się wyżywienie, ubezpieczenie, bilety na wycieczki, pamiątka półkolonijna, warsztaty m.in. z robotyki!

Jeśli macie pytania – dzwońcie, piszcie!
☎️ 537-323-056
? biuro@olympicwroclaw.pl