Piłkarska Akademia Mistrzów
Dariusz Sztylka & Krzysztof Wołczek

Obozy - Zimowe półkolonie Olympic – ferie 2021

?FERIE NA SPORTOWO – PÓŁKOLONIE ZIMOWE Z AKADEMIĄ OLYMPIC ? OFERTA – POBIERZ ☃️❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄☃️ Otwieramy zapisy na nasze piłkarskie półkolonie!⚽ Spędzimy je mega aktywnie!?‍♂️ Czas się rozruszać po nauce zdalnej i spędzonym czasie w domu!? Gwarantujemy ogromną dawkę ruchu! Terminy turnusów: ☑️ 04.01 – 08.01.2021r. ☑️ 11.01 – 15.01.2021r. ROZPISKA PÓŁKOLONII ZIMOWYCH 2021 1. Półkolonia w SP nr 97 ul. Prosta 16
* termin: 11-15.01.2021
* Trener prowadzący: Adam Robaszyński
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2010/11 biała Oddział Sztabowa – P. Symber
2) Grupa 2010 biała Oddział Sztabowa – A. Tomaszewski
3) Grupa 2012 niebieska Oddział Sztabowa – tr. Adam Robaszyński
4) Grupa 2013 Oddział Sztabowa – tr. Adam Robaszyński
5) Grupa 2014/15 Oddział Sztabowa – tr. Adam Robaszyński

2. Półkolonia w SP81 ul. Jastrzębia
* termin: 04-08.01.2021
* Trener prowadzący: Jakub Górski / Krzysztof Baran
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2013 Oddział Ołtaszyn – tr. Jakub Górski
2) Grupa 2014 Oddział Ołtaszyn – tr. Jakub Górski
3) Grupa 2015 Oddział Ołtaszyn – tr. Jakub Górski
4) Grupa 2015 Oddział Ołtaszyn – tr. Krzysztof Baran
5) Grupa 2012 niebieska Oddział Ołtaszyn – tr. Kacper Borowy
6) Grupa 2012 biała Oddział Ołtaszyn – tr. Kacper Borowy
7) Grupa 2010/11 biała Oddział Ołtaszyn – tr. Marcin Ziółkowski

3. Półkolonia w  SP Wilczyce
* termin: 04-08.01.2021
* Trener prowadzący: Brajan Pogwizd / Daniel Sidorkiewicz
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2010/11 nieb. Psie Pole – tr. Brajan Pogwizd
2) Grupa 2012 Psie Pole – tr. Brajan Pogwizd
3) Grupa 2013/14 – tr. Brajan Pogwizd
4) Grupa 2015/116 – tr. Daniel Sidorkiewicz

4. Półkolonia w Gimnazjum Siechnice ul. Piastów Śląskich 40
* termin: 11-15.01.2021
* Trener prowadzący: Damian Klich
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2010/11 – tr. Damian Klich
2) Grupa 2012/13 – tr. Damian Klich
3) Grupa 2013 i mł – tr. Damian Klich

5. Półkolonia w ZS nr 21 przy ul. Ignuta 28
* 04-08.01.2021
* Trener prowadzący: Grzegorz Tomasiuk
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2010/2011 – niebieska Oddział Kozanów  – tr. Jarosław Tomasiuk
2) Grupa 2010/2011 – biała Oddział Kozanów  – tr. Damian Głuszczyk
3) Grupa 2012/2013 niebieska Oddział Kozanów  – tr. Grzegorz Tomasiuk
4) Grupa 2012/2013 biała Oddział Kozanów  – tr. Grzegorz Tomasiuk
5) Grupa 2013/14 Biała Oddział Kozanów – tr. Grzegorz Tomasiuk
6) Grupa 2014 i mł Nowy Dwór – Krystian Lange

6. Półkolonia w LO nr X uk. Piesza
* 11.01-15.01.2021r.
* Trener prowadzący: Kamil Rusin
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2009/11 Oddział Osobowice – tr. Kamil Rusin
2) Grupa 2012/13 Oddział Osobowice – tr. Kamil Rusin

7. Półkolonia w ZS nr 9 ul. Krajewskiego 1 – zbyt mała liczba uczestników – półkolonia połączona z
SP Wilczyce lub półkolonią Siechnice.
* Trener prowadzący: Marek Barul
W półkolonii będą uczestniczyli zawodnicy od trenerów:
1) Grupa 2010/11 Niebieska Oddział Olimpijski – tr. Jacek Zarycki
2) Grupa 2010/11 biała Oddział Olimpijski – tr. Marek Barul ?Zapraszamy dzieci z roczników: 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009 ZAPEWNIAMY M.IN.: ☆ Opiekę od 7.30 do 16.30 ? ☆ Śniadanie, II śniadanie, obiad ??? ☆ Treningi piłkarskie ⚽️ ☆ Zajęcia plastyczne ?‍?
☆ Zabawy integracyjne, kreatywne ? ☆ Treningi z innych dyscyplin sportowych ?? ☆ Warsztaty (robienie pizzy / robotyka)? Jednym słowem dużo zabawy, uśmiechu i zajęć sportowych! ?SPĘDZMY FERIE NA SPORTOWO? *Każdego dnia min. 75 minut zajęć piłkarskich + 60 minut liga półkolonijna?‍♂️⚽️ ?Koszt 500zł/turnus ?Zapisy do dnia 10.12.2020r. (wpłata zaliczki w wysokości 100zł) Nie czekajcie, ilość miejsc ograniczona!☝️ Jeśli macie pytania, dzwońcie:

537-323-056