Za nami świetny turniej Olympic Cup, w którym udział wzięło aż 12 zespołów! 

Mnóstwo emocji, pięknych akcji, sportowej rywalizacji i przede wszystkim świetnej atmosfery przez cały dzień! 
W turnieju udział wzięły drużyny:
@kiszonkisznajderow za ufundowanie posiłku dla wszystkich dzieci uczestniczących w turnieju! 
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Olympic Wrocław! 







