🤩Wczorajszy turniej Olympic Trophy w Dzierżoniowie zakończyliśmy pięknym rozdaniem nagród, uśmiechami zawodników i ogromem pozytywnych emocji!😄
😍To był dzień pełen gry, radości i zdrowej rywalizacji, dokładnie taki, jaki chcemy tworzyć dla dzieci ⚽✨
Chcemy serdecznie podziękować:
👏 Wszystkim zawodnikom, za zaangażowanie, ambicję i świetną postawę na boisku.🤝
👏 Rodzicom i kibicom, za doping, obecność i wsparcie, które dodaje skrzydeł każdej drużynie.🚀
👏 Trenerom, za sportowe prowadzenie zespołów, energię i serce wkładane w rozwój młodych piłkarzy.🥸
👏 Drużynom i klubom, za udział i stworzenie pozytywnej, sportowej atmosfery.🤩
Każde dziecko wróciło do domu z pięknym piłkarskim wspomnieniem 💙
Dziękujemy, że jesteście częścią tego projektu!
Do zobaczenia na kolejnych edycjach Olympic Trophy – Winter 2025! ⚽🔥🏆
My już nie możemy się doczekać❗






