Nasza drużyna pokonała Śląsk Wrocław 5:2 po bardzo dobrym i skutecznym spotkaniu ![]()
![]()
Bramki dla Olympic:
Kadej, Szynkura, Siuta, Gabryś, Kużaj
Skład:
Samoraj, Kadej, Lewandowski, Szynkura, Shostak, Siemiradzki, Siuta, Cienkusz, Kużaj, Gabryś, Rogoziewicz, Miśkulin, Kędra, Dereń, Wojtowicz, Fiłon, Dobrowolski
Trener: Mateusz Rycombel
Brawo drużyna za zaangażowanie i świetną grę! ![]()
![]()
![]()






